Ogrodzenia panelowe, systemowe

Wysokiej klasy rozwiązania dla domów jednorodzinnych, osiedli zamkniętych oraz różnego typu obiektów użytkowych. Nowoczesne ogrodzenia panelowe doskonale sprawdzą się w kontekście terenu o dużej powierzchni — nie bez powodu padają one częstym wyborem przedsiębiorców z różnych gałęzi rynku — lecz jednocześnie dynamicznie zyskują one na popularności także wśród prywatnych użytkowników. Stosunkowo szybki montaż, duża swoboda w zakresie estetyki oraz łatwa konserwacja sprawiły to zalety doceniane przez klientów.

Ogrodzenia systemowe — nowoczesny płoty panelowe dla Twojej posesji!

Systemowe ogrodzenia nowoczesne to również dobry sposób na ograniczenie kosztów potencjalnej naprawy. Umożliwiają one łatwą wymianę pojedynczego panelu, który uległ uszkodzeniu, co w naturalny sposób generuje mniejsze wydatki niż jakakolwiek ingerencja w konstrukcje o ciągłym charakterze.

Poszczególne elementy zostały opracowane z myślą nieprzerwanym narażeniu na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu nie stracą one swoich pierwotnych walorów nawet przy długotrwałym kontakcie z wilgocią, promieniami słonecznymi czy też skrajnymi wahaniami temperatury. Możliwe są również dodatkowe formy konserwacji w postaci ocynkowania lub powłoki poliestrowej.

W kwestii estetyki ogrodzeń panelowych, które wchodzą w skład naszej oferty, stawiamy na różnorodność — proponujemy kilka układów modeli systemowych w różnych wariantach kolorystycznych. Sprawdź nasze propozycje!

Współpracują z nami

Kontakt

+48 (61) 29 711 22

Zakład produkcyjny MAZ-BRAM
Chrustowo 23,
64-606 Popówko woj.wielkopolskie,
NIP: 7661847547,
REGON: 634452926,

MAZ-BRAM
ZDZISŁAW MAZUR I SYN SPÓŁKA JAWNA
Świerkówki 7,
64-605 Wargowo woj.wielkoposkie,

Telefon

612971122

Email

biuro@maz-bram.pl

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę

9 + 3 =