Automatyka bram

Właściwie dobrana automatyka bram zapewnia komfort obsługi na co dzień.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy automatyka do bram, dostosowaną do specyfiki każdego typu bram wjazdowych, a także szlabanów.

Stosujemy standardowe rozwiązania oraz nowoczesne systemy dzięki którym otworzysz swoją bramę nie tylko pilotem, ale także smartfonem lub klawiaturą kodową. 

Posiadamy specjalnie zaprojektowane systemy automatyzacji, bezpieczeństwa i kontroli dostępu dla domów jednorodzinnych, lokali biznesowych, bloków mieszkalnych, dużych posiadłości i małych domków letniskowych.

Korzystanie z innowacyjnych wynalazków naprawdę może znacznie podnieść komfort codziennego życia. Warto zainwestować w dobre technologie i wprowadzić je do swojego otoczenia, gdzie tylko się da – również tam, gdzie mamy do czynienia z ogrodzeniem i bramą wjazdową. Wyobraź sobie, że do firmy codziennie przyjeżdża kilkanaście pojazdów, z różnych powodów. Czy to po nową dostawę produktów, czy to dostarczając półfabrykaty, czy po prostu z wizytą – jako klient. Otwieranie bramy ręcznie za każdym razem byłoby niesamowitym utrapieniem! Dlatego automatyka to podstawa, którą po prostu trzeba mieć.

Maz-Bram oferuje różnego rodzaju systemy automatyki do bram. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepsze rozwiązania od wielu producentów. Na przykład do bram na terenach przemysłowych szczególnie polecamy producenta takiego jak Came.

Możesz porzucić sterowanie pilotem na rzecz sterowania smartfonem, którego zapewne masz zawsze przy sobie. Chcemy udostępniać klientom najdogodniejsze rozwiązania i warto z nich korzystać!

 

Współpracują z nami

Kontakt

+48 (61) 29 711 22

Zakład produkcyjny MAZ-BRAM
Chrustowo 23,
64-606 Popówko woj.wielkopolskie,
NIP: 7661847547,
REGON: 634452926,

MAZ-BRAM
ZDZISŁAW MAZUR I SYN SPÓŁKA JAWNA
Świerkówki 7,
64-605 Wargowo woj.wielkoposkie,

Telefon

612971122

Email

biuro@maz-bram.pl

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę

12 + 6 =