O NAS

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność 1 czerwca 1989 roku pod nazwą ŚLUSARSTWO USŁUGOWE – ZDZISŁAW MAZUR. W czasie swojej działalności zwiększyliśmy zatrudnienie oraz rozszerzyliśmy zakres usług produkcyjnych. 1 stycznia 2000 roku zmieniliśmy nazwę na PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MAZ-BRAM ZDZISŁAW MAZUR, pod którą dotąd działamy.

Następnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami podjęliśmy decyzję o przekształceniu firmy w spółkę jawną. W takiej formie funkcjonujemy do dziś.

Obecnie jesteśmy uznanym producentem bram wjazdowych, przemysłowych, garażowych, a także systemów ogrodzeniowych oraz konstrukcji stalowych wraz ze stolarką stalową. Prowadzimy również sprzedaż, jak też montaż automatyki zdalnego sterowania. Specjalnością firmy są jednak wspomniane bramy wjazdowe, przemysłowe i garażowe, będące produktami najwyższej jakości, cieszącymi się wielkim uznaniem i zainteresowaniem. Wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski zarówno dla Klientów dużych, instytucjonalnych, jak i odbiorców indywidualnych. Nasze realizacje można spotkać na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Współpracują z nami

Nasza polityka

 

 

To, co sprawia, że ufa nam coraz większa rzesza klientów, to fakt, że potrafimy przyjmować słowa pochwały, ale i z pokorą wysłuchać negatywnej opinii. Uczy nas to szacunku do potencjalnego nabywcy, a także pokazuje nam gdzie są jeszcze niedociągnięcia i jak należy je eliminować. Jesteśmy przez to otwarci na uwagi i propozycje naszych odbiorców i z wielką uwagą śledzimy poczynania technologiczne, by w miarę możliwości dostosować nasze produkty do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Od chwili rozpoczęcia działalności naszego przedsiębiorstwa minęło już parę lat. Firma zmieniła nie tylko nazwę, ale i profil działalności, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając przy tym na wysoką jakość produktów i świadczonych usług. W tym czasie przeżyliśmy wiele sukcesów i porażek, ale charyzmą i uporem, a przede wszystkim ciężką pracą kadry pracowniczej przetrwaliśmy trudne okresy i choć jesteśmy nadal małą firmą umocniliśmy swoją pozycję na rynku krajowym

Produkcja 

 

Maz-Bram s.j. jest znanym producentem bram wjazdowych, systemów ogrodzeniowych oraz lekkich konstrukcji stalowych. Bramy, które produkujemy są wyrobami najwyższej jakości i można je spotkać na terenie całego kraju u klientów dużych, instytucjonalnych jak również u odbiorców indywidualnych. Specjalizujemy się w wykonawstwie ogrodzeń z zamkniętych profili stalowych jak i ogrodzeń ozdobnych z elementami kutymi lub z gotowymi odlewami. Dysponujemy odpowiednim parkiem maszyn jak frezarka, tokarka, prasy hydrauliczne, wiertarki stołowe, czy inne urządzenia umożliwiające formowanie stali dla potrzeb kowalstwa artystycznego. Materiał wykorzystywany w produkcji dostarczany jest przez stałych dostawców, którzy zapewniają nam najwyższej jakości stal spełniającą normy europejskie. Szczególną uwagę w procesie produkcji zwracamy na ochronę antykorozyjną. Już na etapie projektowania staramy się eliminować miejsca, w których mogą gromadzić się osady i woda. Posiadamy własną lakiernię natryskową spełniającą normy ekologiczne. Powłoki lakiernicze wykonywane u nas cechują się dobra jakością ze względu na zastosowanie najlepszych dostępnych farb na rynku. Dodatkowo zalecamy wykonywanie ocynku ogniowego spełniającego normy jakości PN-EN ISO 9001:2015 ; w pobliskiej ocynkowni w Obornikach.

Kontakt

+48 (61) 29 711 22

Zakład produkcyjny MAZ-BRAM
Chrustowo 23,
64-606 Popówko woj.wielkopolskie,
NIP: 7661847547,
REGON: 634452926,

MAZ-BRAM
ZDZISŁAW MAZUR I SYN SPÓŁKA JAWNA
Świerkówki 7,
64-605 Wargowo woj.wielkoposkie,

Telefon

612971122

Email

biuro@maz-bram.pl

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę

15 + 12 =