Bramy wjazdowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: bramy wjazdowe, bramy dwuskrzydłowe, bramy przemysłowe, bramy przesuwne, bramy wjazdowe – automatyczne.

.

Powszechnie znane i stosowane od wielu lat konstrukcje zabezpieczające Waszą posesję przed niepowołanymi gośćmi spełniają dzisiaj szereg innych funkcji. Solidnie wykonane bramy, o gładkim cichym ślizgu, ułatwiają codzienne funkcjonowanie i stanowią świetną ochronę podnosząc nasz komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wyposażone w automatyczne mechanizmy otwierania i zamykania sprzyjają ergonomii i najzwyczajniej w świecie są bardzo wygodne. Pełnią także czynne funkcje ochronne – gdzie dodatkowe elementy, jak żółte światła ostrzegawcze, uruchamiane podczas otwierania bramy pozwalają na bezpieczny wyjazd. Dodatkowe elementy jak fotokomórki ochronią Państwa przed przypadkowym uszkodzeniem mienia i zdrowia. Z pośród wielu producentów wyżej wymienionych urządzeń warto wybrać tego, który oferuje produkt solidny, zapewniający odpowiednią trwałość zarówno samej bramy jak i wszystkich współpracujących z nią mechanizmów. Takie właśnie produkty, najwyższej jakości zapewnia producent bram wjazdowych MAZ BRAM.

Producent bram wjazdowych MAZ-BRAM

Stylowa i potężna brama dwuskrzydłowa, która oferuje niesamowitą klasę, wyróżniającą Twoją posesję na tle innych? A może praktyczna, przystosowana do mniejszej powierzchni brama przesuwna, która kojarzy się na pierwszy rzut oka z luksusem, swobodą i ochroną, jaka występuje na zamkniętych, prywatnych osiedlach?

W zależności od potrzeb, w MAZ BRAM znajdziecie Państwo to czego szukacie. Oferujemy bramy dwuskrzydłowe, przesuwne, przemysłowe oraz automatyczne. Wszystkie nasze produkty możemy dostosować do kształtu i typu ogrodzenia. Dbając o najwyższą jakość zapewniamy, że nasze produkty są cynkowane, co zabezpiecza je przed korozja, gwarantując świetny design i bezawaryjną pracę przez wiele lat. Technologia wykonania, jakość oraz zastosowane wzory (sploty) pozwalają bez żadnych problemów zamontować na naszych bramach np. tabliczki ostrzegawcze lub informacyjne.

Bramy dwuskrzydłowe i bramy przesuwne

Nasze bramy dwuskrzydłowe, specjalnie dla Państwa oferujemy w dwóch opcjach: manualnej oraz automatycznej z wypełnieniem na życzenie klienta. Staramy się być bardzo elastyczni. Istnieje możliwość wyposażenia naszych produktów w specjalne dodatki. Fotokomórka, która uchroni przechodniów oraz Twój pojazd przed przypadkowym zamknięciem. Światła ostrzegawcze, dzięki którym Twój wyjazd z posesji stanie się bezpieczniejszy i widoczniejszy. Możliwe są również specjalne ozdobne zakończenia bramy. Elementy składowe naszych bram takie jak rygle, zamki zawiasy itp. to produkty najwyższej jakości. Bramy przesuwne, które oferujemy dla Państwa w zależności od specyfikacji posiadają napęd automatyczny, lub są niego pozbawione (wówczas obsługa odbywa się w sposób ręczny). W ofercie posiadamy szeroki zakres rozmiarów z wypełnieniem kształtownikami stalowymi lub prętami. Nie przejmuj się rozmiarem, u nas nie ma on znaczenia. Każdy użytkownik naszych bram wie, że wymiary są indywidualne, takie jakie chce klient. Wynika to z faktu, iż zamontowaliśmy
bramy w kilku miejscach, które z pewnością nie należą do standardowych.

Kontakt

+48 (61) 29 711 22

Zakład produkcyjny MAZ-BRAM
Chrustowo 23,
64-606 Popówko woj.wielkopolskie,
NIP: 7661847547,
REGON: 634452926,

MAZ-BRAM
ZDZISŁAW MAZUR I SYN SPÓŁKA JAWNA
Świerkówki 7,
64-605 Wargowo woj.wielkoposkie,

Telefon

612971122

Email

biuro@maz-bram.pl

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę

14 + 11 =