Bramy przesuwne

Bramy przesuwne doskonale sprawdzają się zarówno w obiektach przemysłowych, jak i w ogrodzeniach przydomowych. Jedną z ich zalet jest to, że mogą być długie, a tym samym zakryć bez problem sporą szerokość światła wjazdu. Jest to szczególnie istotne, gdy na dany teren będą wjeżdżały większe pojazdu albo w wyniku większego ruchu będzie konieczność mijania się pojazdów, np. w przypadku dostaw do hurtowni, firm transportowych.

Bramy przesuwne producenta MAZ-BRAM cechują się samonośną konstrukcją. Oznacza to, że skrzydło zawieszone jest nad ziemią i jego ruch odbywa się po zespole jezdnym posadowionym na fundamencie. Nasze bramy przesuwne nie mają kontaktu z podłożem, dzięki czemu są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Opady śniegu, oblodzenie czy też zabrudzenia nie będą zakłócały pracy bramy. Jest to szczególnie ważne, ponieważ bezpośrednio wpływa na możliwość użytkowania jej, a w przypadku firm, hal produkcyjnych czy też magazynów nie działająca brama mogłaby doprowadzić do opóźnień i strat.

W naszej ofercie znajdują się zarówno bramy manualne, jak i automatyczne. Te drugi mogą być sterowane przy użyciu pilota. Bramy przesuwne od producenta MAZ-BRAM są wykonywane z najwyższej jakości kształtowników stalowych. Wszystkie elementy bram przesuwnych poddawane są metodom antykorozyjnym, dzięki czemu mogą służyć Ci wiele lat w niezmienionej formie. Realizujemy także zamówienia na wymiar określonych przez Klienta. Oferujemy różne wzory bram, dzięki czemu bez trudu dostosujesz je do wyglądu całego ogrodzenia czy też posesji.

Jesteśmy wiodącym producentem bram przesuwnych w Polsce. Wybór ogólnej koncepcji konstrukcyjnej dla bramy oraz dobór odpowiednich materiałów i parametrów technicznych oparty jest na naszym wieloletnim doświadczeniu. Przygotowywaliśmy bramy dla wielu Klientów z bardzo różnych branży od obiektów przemysłowo-handlowych, zakładów, fabryk, przez obiekty użyteczności publicznej aż po osiedla mieszkaniowe i obiekty prywatne.

Współpracują z nami

Kontakt

+48 (61) 29 711 22

Zakład produkcyjny MAZ-BRAM
Chrustowo 23,
64-606 Popówko woj.wielkopolskie,
NIP: 7661847547,
REGON: 634452926,

MAZ-BRAM
ZDZISŁAW MAZUR I SYN SPÓŁKA JAWNA
Świerkówki 7,
64-605 Wargowo woj.wielkoposkie,

Telefon

612971122

Email

biuro@maz-bram.pl

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę

10 + 6 =