Bramy dwuskrzydłowe

Posiadasz dom? Zastanawiasz się jaką wybrać bramę wjazdową? Ważne, żeby brama pasowała do całości. Musi dobrze komponować się nie tylko z całym ogrodzeniem, ale również powinna być dobrana do elewacji i stylistyki budynku. Brama wjazdowa, to ozdoba każdego budynku i ogrodzenia. Potrafi ona nadać charakteru całej posiadłości, a także wyrazić styl właściciela. Możliwość szerokiego wyboru zapewni Ci firma MAZ-BRAM, czyli producent bram dwuskrzydłowych. Nieważne czy budynek jest w stylu nowoczesnym, klasycznym, modernistycznym, bo z pewnością dobierzesz u nas odpowiedni wzór i kolor. Naszym Klientom oferujemy zarówno bramy dwuskrzydłowe wykonane z prostych elementów, jak i te mające nieco więcej ozdób, a także elementy kute.

Brama dwuskrzydłowa montowana jest do systemowych słupów stalowych lub murowanych, co wpływa na stabilność jej konstrukcji. Skrzydła poruszają się za pomocą zawiasów, które są wmontowane w oś bramy. Bramy dwuskrzydłowe wjazdowe występują u nas w dwóch opcjach: manualnej lub automatycznej. Do kogo są skierowane poszczególne opcje? Właściwie dla każdego, wszystko zależy od Ciebie i od tego, czego od swojej nowej bramy dwuskrzydłowej oczekujesz. Jeśli bramy używasz stosunkowo rzadko i nie przeszkadza Ci, że za każdym razem musisz wysiąść z auta żeby ją otworzyć lub zamknąć, to proponujemy wybrać bramę dwuskrzydłową manualną. Jeśli, natomiast cenisz wygodę, to jak najbardziej dla Ciebie jest opcja automatyczna. Ponadto na życzenie

Klienta brama dwuskrzydłowa może zostać wyposażona w różne dodatki, np. fotokomórki, ostre zakończenia krawędzi bramy itp. Jesteśmy wiodącym producentem bram dwuskrzydłowych na terenie Polski i posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich sprzedaży. Sprawia, to że potrafimy doskonale doradzić i pomóc wybrać bramę dopasowaną do potrzeb Klienta. Kupując od nas masz pewność, że do montażu bramy niczego Ci nie zabraknie.

Dbamy o jakość sprzedawanych bram dwuskrzydłowych. Oznacza to, że każda z nich wyposażona jest w wysokiej jakości elementy, np. zawiasy, rygiel, zamki itp. U nas masz też pewność, że konstrukcja jest stabilna i brama posłuży Ci przez naprawdę wiele lat.

Współpracują z nami

Kontakt

+48 (61) 29 711 22

Zakład produkcyjny MAZ-BRAM
Chrustowo 23,
64-606 Popówko woj.wielkopolskie,
NIP: 7661847547,
REGON: 634452926,

MAZ-BRAM
ZDZISŁAW MAZUR I SYN SPÓŁKA JAWNA
Świerkówki 7,
64-605 Wargowo woj.wielkoposkie,

Telefon

612971122

Email

biuro@maz-bram.pl

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę

10 + 8 =